So I bought a lovely box of chocolates. They are quality and the box is nice, but man, there's a lot of plastic inside.

So there are 16 chocolates inside and the box was $12.99 I believe. So the actual cost of these two-bite chocolates is a little over eight cents a piece (I say a buck in the video, because it might at well be).

This is kind of like getting a bag of chips from the vending machine and finding out that it's almost all air. Just charge me for the product, don't try to b.s. me with a bunch of plastic.